Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Dostawca przekładni planetarnych - pełną ofertę poznasz na tej stronie.

Powszechne wykorzystanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Sesame Motor Corp.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]