Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę telekomunikacyjną, skieruj się tu.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle funkcjonalne. U producentów dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana ze wzmocnionego metalu i być wyposażona w stosowne szczeliny, które spełniają funkcję wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. W sprzedaży znajdziemy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz nieruchomości, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt, a także ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są istotne przewody – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, wejścia optyczne. Komponenty w środku skrzynki można zainstalować m. in. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalistyczne zasuwy

Kluczowym elementem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Specjalne zasuwy znakomicie spełniają swoją rolę. To istotne także w domu, w którym przebywają małe dzieci. Nie można zapominać również o uporządkowaniu kabli – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do naszych potrzeb.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]