Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/.

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla każdej kobiety. Tego typu świecidełka idealnie komponują się z elementami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe właściwości wizualne. Mienią się w słońcu szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione barwy. Mogą znakomicie imitować szlachetne diamenty, wykorzystywane są zatem jako element zdobniczy. Produkowane są również zabarwione rodzaje cyrkonii – poprzez użycie różnych składników można uzyskać następujące zabarwienia: błękitny, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Pierścionki, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące kamienie są mocne i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, jak również łańcuszków. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych wariantach i świetnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Nabywcy często wybierają proste kolczyki, chociaż popularne są także te obficie dekorowane.