Kolczyki dla dzieci

Dowiedz się, gdzie kupić biżuterię dla dzieci.

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom ich własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na drobny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w wyborze biżuterii dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać skromnie i niezbyt elegancko – wybierajmy te żywe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatuszka oraz wisiorki z biedronkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.