Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Zobacz biżuteria srebrna sklep internetowy na http://bit.ly/2evnDfV.

Jest z nami od stuleci i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swego rodzaju dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo często zakładają kobiety i panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z najróżniejszych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – nietrudno ją porysować lub pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]