Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Jeśli chcesz zamówić kolczyki srebrne, koniecznie sprawdź www.srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez Polki dodatków. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak często wybierane i gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki fason nabyć

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych fasonach. Najpopularniejsze są subtelne sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo całkowicie proste. Elementy wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co często ma miejsce w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technologię ich produkcji – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie czyścić i na bieżąco usuwać najmniejsze zabrudzenia, żeby stale prezentowały się jak nowe. Należy odkurzać je często miękką gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne produkty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych technik czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje niezwykle podrażniają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób jest bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.