Wisiorki srebrne

Szukasz wisiorka? Sprawdź www.bizutik.pl/wisiorki.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety komfort nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo nisko na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba wygląda w całości.

Niemniej istotna jest grubość dobieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Duży wybór istnieje także jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]