Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Korzystna oferta górskich wypraw znajduje się tu.

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który ceni dobrze opracowane i bezpieczne wyprawy w gronie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. By partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali charakter górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]