Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku?

Jeśli interesuje Cię pełna oferta wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie, zajrzyj na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]