Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Więcej w temacie digital paintingu na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci edytować grafikę w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, animacją i grami komputerowymi.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]