Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Szukasz dobrej oferty kursu Blender 3D? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć w to miejsce.

Świat rysunku nieustannie się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się już ogromnymi kosztami – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniejszych zespołach

Obsługę dowolnej aplikacji można opanować na własną rękę, jednakże proces ten trwa wtedy dłużej i często jest niezmiernie frustrujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie tym, którzy dopiero poznają program Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta wskazując elementy, które warto poprawić oraz sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, by odbywał się on w małych zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w świecie gier wideo i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością pożądaną i docenianą przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Poznanie programu Blender 3D poszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy pragną odkryć nowe formy ekspresji czy też poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]