Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Co powinno się wiedzieć o kurs architektura?

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa sporo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także porady profesjonalistów, które pomogą przygotować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]