Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Jeśli chcesz kupić urządzenia do fali uderzeniowej, koniecznie wejdź na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i kiedy ?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w rehabilitacji, medycynie sportowej, kosmetologii, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak kolano skoczka, tzw. łokieć tenisisty, zapalenie ścięgien czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów oraz fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak pracuje?

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie terapii u dwóch osób jednocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]