Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Więcej o pracy polskiego psychologa UK uzyskasz tu.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, ale nadal nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju kłopotami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mające z tym związek odseparowanie od bliskich, a także praca w obcym państwa, mogą generować wiele problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się również trudności z otrzymaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który do tej pory jest dość często spotykany, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu bardzo trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji zostaną przekazane dalej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie jej specjalista.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339