Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Kup balon na wino.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]