Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Znajdź blachę na rąbek na regamet.pl.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego warto je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – zalety oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek stojący perfekcyjnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze grono entuzjastów. Odporną na uszkodzenia oraz bardzo dobrze wyglądającą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nowych budowli, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Cechują się bezproblemowym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego bądź minimalistycznego), a jednocześnie jest wytrzymałe oraz niepodatne na korozję.

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem wykorzystanej technologii oraz odporności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką gwarantująca ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie UV oraz śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co umożliwia dostosowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08