Box dachowy – łatwy montaż i duża pojemność

Szukasz boxu na dach samochodu? Wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, modele bazowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora pojemność

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]