Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Pod tym adresem przejrzysz pełny asortyment hurtowni butelek.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim niszowym, smakowitym czy też zdrowym produktem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane słoje i butelki. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od krajowego dostawcy

Wiadomym jest, iż oferty adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo piwo kraftowe, dżemy czy żurek, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek i słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób też otrzyma opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – słoiczki, butelki i dodatkowe akcesoria w setkach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i objętości butelki szklane (świetne do przechowywania piwa, wina lub soków) i słoje. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1300, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać nabyty towar bezpośrednio z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoików i butelek hurtowo można również zamówić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]