kontenery na gruz, kontenery na złom

Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]