Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Chcesz zamówić słoiki z kranikiem? Skieruj się na ten adres.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, oranżad, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]