Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Jeśli potrzebujesz okiennic wewnętrznych, powinieneś odwiedzić ten adres.

Planując wystrój domu, z rzadka przeznacza się dużo uwagi na okna. W większości wypadków wybiera się standardowe aranżacje, to znaczy firanki i zasłony, które czasami łączone są z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze inne zdobywające sobie krąg zwolenników rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Charakterystyka shuttersów

Nadrzędną właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych ruszają się, a więc można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od kaprysu domowników. Producenci wykonują je z polichlorku winylu (PCV), listw drewnianych, a także z płyt MDF. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się najczęściej na oknach, niemniej jednak wspaniale sprawdzą się również na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w w Europie domach widuje się wciąż dość rzadko, ale większa część z nas zapewne widziała je na ekranie telewizora bądź w kinie, ponieważ te okiennice są niezmiernie popularne na obszarach z gorącym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich czy Afryce Południowej.

Ozdobne okiennice shutters bardzo dobrze komponują się z przeróżnymi stylami wnętrz

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters doskonale wyglądają, mają one też praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można w pasywny sposób regulować wykorzystanie padającego światła: latem uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła w domu, a w zimne – zapobiegać jego ucieczce. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i można umieścić je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, zatem zwiększają wartość nieruchomości. Wypada dodatkowo podkreślić, iż shuttersy reguluje się bez pomocy sznurów, co posiadacze psotnych zwierząt lub rodzice dzieci, które mogłyby zaplątać się dyndające linki, uznają na pewno za duży plus.

Dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]