Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Na france-car.com.pl znajdziesz więcej informacji o Renault części zamienne.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]