Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Dowiedz się, gdzie kupić maseczkę ochronną, wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Koronawirus, który opanował cały glob, kompletnie zmieniła nasz bieg życia i relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają obowiązek stosowania rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu bądź urzędu, gdzie przeważnie napotykamy większą gromadę ludzi, powinniśmy zawsze założyć na nos oraz usta ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeśli mamy trudności z oddychaniem w typowej maseczce z bawełny?

Ochronna przyłbica – wytrzymała i wygodna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niewygodne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi zaletami są trwałość, komfort oraz tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 10g. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (nawet do 30 razy!) za pomocą popularnych detergentów.

Mini przyłbica – dla astmatyków i osób starszych

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również wygodę. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maski ochronne w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]