Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Zainteresowany blacha trapez? Skieruj się tutaj.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – niedroga i wytrzymała blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zastosowana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Blacha trapez będzie również doskonale prezentować się jako uwieńczenie składów, garaży czy obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową wypada kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08