Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Szukasz kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo? Skieruj się tutaj.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i stopniowo pozyskała sobie tysiące miłośników. Ten wygodny system pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – trzeba napełnić pojemnik z wodą w ekspresie, włożyć kapsułkę z kawą do wskazanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z cieszących się największą popularnością na świecie. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie oferowanych jest w sklepach – również w naszym kraju – wiele ich zamienników. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż pochodzą z jednego zbioru, uprawy i gatunku. Smak takiej kawy jest unikalny, gdyż uformowało go mnóstwo przeróżnych elementów, przykładowo konkretna pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie tego rodzaju kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi tłumi ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Etiopii i Brazylii (arabika), jak również Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe i kakaowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w urzędach lub pensjonatach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny i na ogół mieści się w przedziale 1-1,60 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój serwowany w kafejkach w galerii czy w bufetach w biurze. Nowoczesny wygląd i rozsądne ceny ekspresów na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą będziemy radować się kubkiem takiej kawy każdego poranka, a zarazem zaserwujemy znajomym najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, nie lękając się o ogromne koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy będą pasować do posiadanego przez nas urządzenia.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]