Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Chcesz skorzystać z oferty biura architektonicznego Kraków? Koniecznie wejdź na joannaklusak.com.

Pracownia architektoniczna świadczy rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i praktycznym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie kontrolować postęp robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu albo zaproponować aranżację już istniejących rezydencji.

W czym pomoże Ci profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz innowacyjnych, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych budowli w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a przy tym po prostu komfortowy? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i domów jednorodzinnych czy aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, mieszkania pod wynajem czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro architektoniczne może też opracować plan praktycznych i przestronnych garderób, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]