Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Zamów projektowanie wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]