Nowoczesna produkcja i tradycyjny producent okien drewnianych

Producenci stolarki okiennej - zobacz co mogą Ci zaproponować.

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i funkcjonalne. Współgrają z każdą konstrukcją – od starych nieruchomości po współczesne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak popularne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna zrobione z drewna krajowego

Współcześnie okna drewniane są projektowane z użyciem zaawansowanych technologii, dzięki czemu charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a konserwowanie jest szybkie. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo estetycznie, mają lśniącą powierzchnię, tradycyjne okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – na przykład sosny, jak i typów zagranicznych (meranti). Okna drewniane są modne w Polsce, ponieważ łączą organiczne tworzywa z innowacyjnymi technologiami.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość obróbki. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Musimy też podkreślić, że producent okien drewnianych tworzy również piękne balustrady, doskonałe do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako element organiczny jest absolutnie ekologiczny, zdaje egzamin przy pracach konserwatorskich wnętrz. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne elementy drewniane.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]