Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Jeśli chcesz zamówić pokrycie dachowe, koniecznie wejdź na https://www.regamet.pl.

Montowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne i betonowe powtórnie ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele zalet tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Szybka instalacja i swoboda dopasowania do dowolnej struktury dachu – pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku przyczyn. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża konstrukcję dachu, a przy tym również ułatwia transport oraz rozładunek tych modułów. Budowa profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny niż montaż dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie pochłania zazwyczaj znacznie więcej czasu. Następną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, również niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych bardzo dobrze się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Na dodatek łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe najwyższej jakości?

Żeby nabyć pokrycia dachowe najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na naszym rynku od trzydziestu lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych firmy, rozsianych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. REGAMET w szczególności szczyci się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się ogromną odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym prócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy folie dachowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych marek.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08