Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty wynajmu szalunków Kraków!

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, ale spotyka się również konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy również tworzyw sztucznych. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych rezultatów. Niestety z uwagi na duże koszty nie wszystkie ekipy remontowe posiadają swoje szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

W jakich przypadkach wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością danej firmy, warto rozważyć zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy do roku okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o komforcie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może generować spore wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Warto wybrać usługi ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Bardzo ważna okaże się też obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś skorzystać z sieci i sprawdzić, co o usługach danej firmy piszą dotychczasowi klienci.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]