automatyczne księgowanie przelewów

Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Właściciele przedsiębiorstw wciąż poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla ogromnych firm

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a potem nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują tylko sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla domów wypoczynkowych, firm oferujących usługi oraz szkół

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, toteż znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]