catering biurowy,  catering firmowy

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Konferencja, warsztaty czy rozmowy biznesowe – każda poważna firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie masę osób, warto skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering biurowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia przekąski i napoje

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy program wykładów, między którymi przewidziane są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, podczas których nie da się spożyć sycącego obiadu w okolicznej jadłodajni. Stąd tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zabrać ze sobą na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa ubrudzenia rąk i odzieży. Oferta cateringu firmowego obejmuje także dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Czemu warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niesłychanie potrzebne, dają wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to też szansa rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszej grupie tematów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, w żadnym razie nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, gryząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podniesie więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał też o wygodę uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]