Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Potrzebujesz zamówić catering na imprezy? Skieruj się tu.

Okres letni obfituje w niezwykle popularne w ostatnim czasie eventy na świeżym powietrzu oraz pikniki firmowe, ale właściwie każdego tygodnia w różnych punktach kraju odbywają się gale, benefisy bądź sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezastąpiony na istotnych wydarzeniach

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie urządzisz piknik bądź masz zamówioną salę na event? To wspaniale!! Teraz musisz postarać się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia smacznych napojów, gorących potraw i przekąsek. Miej na uwadze, że na czas prestiżowych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, iż zaproszeni goście obsłużą się sami. Istotna jest jakość oprawy – przemyślany rozkład stolików, stylowe ozdoby, jak również prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą zamówienia oferty cateringu eventowego jest bez wątpienia to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi doskonałe menu, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i napoje będą dowiezione w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, żeby zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W czasie ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, które dania, napoje i zakąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]