Catering z dowozem – usługa, która ułatwi organizację rozmaitych wydarzeń

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering z dowozem, kliknij tutaj.

Kiedy aranżujesz ważny event biznesowy bądź rodzinny, na który spraszasz dużą ilość uczestników, raczej nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując małe przekąski i napoje w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia zwykle potrzebują stosownej oprawy także w obszarze dań. Wtedy nie godzi się stawiać na stolikach osób zaproszonych najzwyklejszych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Pragniesz wynająć usługę cateringową? Precyzyjnie przedstaw swoje oczekiwania

Profesjonalne podmioty wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu zwykle proponują kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji wesel, chrztów albo komunii. Oferty te są starannie dobrane do wymogów poszczególnych imprez, dlatego znacząco różnią się np. ceną i wykazem potraw proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno opisać swoje oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego rady. W końcu dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego rodzaju to chleb powszedni, więc doświadczenie nabyte w tej branży powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą większość naszych gości.

Usługa cateringowa – dania przyrządzone przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Przygotowanie dań choćby dla skromnej grupy gości może być trudnym zadaniem, przede wszystkim wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to też możliwość podania zaproszonym rewelacyjnych dań przygotowanych przez zawodowych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, iż ważną cechą dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale także ich prezencja na talerzu. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają również własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]