Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

Skieruj się tutaj, aby zlecić doradztwo przetargowe.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma kierunek kompleksowy oraz obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje szereg aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny należałoby zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są bardzo dobrze przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również wielkie doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i poradą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Dane teleadresowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]