Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Znajdź fotograf Google na miarę Twoich potrzeb! Skieruj się tutaj.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym plusem.

Jak znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może też legitymować się specjalnym logo, które zawiadamia, iż posiada on stosowne kwalifikacje i jest specjalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]