Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Finger food catering - ta niebywała oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Przygotowanie nawet dużego przyjęcia nie jest kłopotem, o ile mamy wystarczająco czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów oraz późniejsze własnoręczne preparacja z nich apetycznych przysmaków dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się zaniechać uczczenia znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji warto poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – pozwól gościom prowadzić swobodną konwersację

Catering kanapkowy, nazywany również cateringiem finger food, to oferta skierowana z reguły do firm, lecz korzystają z niej coraz częściej także osoby prywatne oraz różnorodne stowarzyszenia urządzające ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie eventu w posiłki z gatunku finger food, a więc drobne przekąski, które można spożyć stojąc i bez konieczności użycia widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to przekąska na “jeden kęs”. Finger food to głównie roladki, tartoletki owocowe oraz warzywne albo kanapki. Ten model cateringu wyśmienicie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich gości. Pozwala on na prowadzenie długich pogawędek i jednocześnie nie redukuje kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy jednym stoliku.

Atuty cateringu finger food?

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni docenią plusy, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu finger food firmie zewnętrznej. Przede wszystkim tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stołów oraz stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Ciepłe i zimne napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to niesłychanie wygodne zwłaszcza w małych salach, gdzie wykorzystanie odpowiedniej liczby stolików byłoby trudne. Catering bazujący na przekąskach od razu sprawia również, że uroczystość ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany nastrój. Wypada podkreślić, iż menu z drobnych przekąsek jest w większości wypadków tańsze aniżeli szykowne kolacje, a zarazem daje więcej możliwości dopasowania ich do wyborów żywieniowych gości bankietu. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć stanowiło główną przeszkodę przy organizacji wydarzeń w siedzibach firm.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]