Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Wszystko o parkingu przy lotnisku w Krakowie znajdziecie na pandaparking.pl.

Komfort, możliwość dotarcia także w bardzo odległe miasta naszego globu oraz szybkość – to główne atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi wszak przebyć setki kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia łączące się z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą oczywiście martwić się o swój samochód, gdyż parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia samochodu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest ogromnie istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego załogi

Gdy zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także wielu udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]