Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Wszystko o parkingu Kraków Balice znajdziecie pod tym adresem.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają także dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]