Pozycjonowanie www w Krakowie – jak dotrzeć do klientów?

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu stron internetowych Kraków na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze albo nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Bydgoszczy lub w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług albo sklepów stosują przeważnie frazy lokalne, a więc zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “restauracja włoska kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “hydraulik kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym klientom, zamieszkującym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron internetowych od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]