Profesjonalne czyszczenie grobów

Opieka nad grobami Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Oblicze miejsc spoczynku naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie należy zapłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – gdy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 PLN rocznie. Warto też zaznaczyć, iż stawki zależne są także od rozmiarów grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]