Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Chcesz sprawdzić, kto oferuje wdrożenia WooCommerce? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i błyskawiczna personalizacja

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, posiada wiele atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większego kręgu nabywców. Dzięki użyciu dedykowanych wtyczek zwiększa się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za zamówienie przykładowo przez DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala też na analizędanych sprzedaży (generowanie rozmaitego typu statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o wykorzystanie wyłącznie potrzebnych, wypróbowanych wtyczek, ochronę sklepu przed cyberatakami i poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce eksperci zbudują też blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach lub zamieszczać różne porady i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]