Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Kliknij tutaj, aby zlecić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz świętować ją wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i podjąć je dobrymi napojami i przekąskami. Możesz próbować naszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoja impreza i chcesz się nią cieszyć, a nie służyć za kelnera lub kryć się w kuchni. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie menu zostaw profesjonalistom!

Kiedy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli w pierwszej kolejności o imprezach firmowych czy cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie znacznej liczbie uczestników rozważała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, że przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a nieraz również tych dużych, jeżeli nie było to związane z wynajęciem sali. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się na wynajem sali czy zechcemy zorganizować event w swoim ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce pyszne dania.

Menu dopasowane do życzeń osoby zamawiającej – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą skrojoną na każde rodzinne wydarzenie. Wprawni szefowie kuchni bez trudu przygotują dania harmonizujące z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na imieniny, na chrzciny czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę półmetków, studniówek i komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie mogła dostosować menu do wymagań i – co najważniejsze –portfela osoby zamawiającej oraz wszechstronnie obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w udekorowaniu i rozstawieniu stolików.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]