Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Sprawdź informacje o salach weselnych w Krakowie i okolicach.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina państwa młodych i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – jak szukać?

Wybierając lokal na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka bardzo ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie łatwa. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innym województwie, należy poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, czyli ułożenie menu, dekoracja sali i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć około 130 gości. Impreza może zostać urządzona też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez mała aż 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]