WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

W tym miejscu poznasz aktualną ofertę utrzymania WordPress.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Dzięki temu, iż łatwo można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a jednocześnie jest całkiem szybki, korzysta się z niego obecnie do projektowania sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron. Jednakże ten system zarządzania treścią może być powodem kłopotliwych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i przydatną usługą staje się aktualizacja WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnego wdrażania kolejnych wersji CMS-a

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji CMS-a. Raz za razem jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą okresowe wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie bądź zawirusowanie. Dodatkowo, mimo iż WordPress jest bardzo nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niechcianymi trudnościami z należytym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Stąd też ważne jest, aby czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu technicznego, trzeba zlecić opiekę nad stroną www rzeczoznawcy.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla blogerów i małych i dużych przedsiębiorstw

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta adresowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i większych firm, którym zależy na poprawnym i trwałym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest też blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony. W elementarnym oferowanym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, usuwanie następstw ataków oraz pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są również wszelkiego rodzaju monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]