Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Chcesz poznać więcej szczegółów o serwisie okien PCV? Wejdź na www.serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają także warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]