Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

Sprawdź więcej informacji o wnętrzach firmy w Mapach Google na www.fotografsv.pl.

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które planują np. wynająć. Dla wielu osób okazja do obejrzenia danego wnętrza przed zawarciem umowy jest niesłychanie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Czym zatem są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest plan wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do ogólnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc opracowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to opcja bardzo popularna. Polega ona na tym, że prócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. hostelu bądź siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia również przechodzić do innych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Jak mogę użyć model 3D?

Przy użyciu wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę reklamy można zastosować do prezentacji baru, pracowni albo hotelu, jak również po prostu pokazać dużemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także użyć, w celu sprzedaży domu, żeby potencjalni klienci mogli rzetelnie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z kilku przyczyna. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej lub udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala skuteczniej przekonać klienta, aby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to też doskonała metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — należy po prostu zamówić jego wykonanie u wykwalifikowanego fotografa.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]